پروژه های مارشال

۱۳۹۶/۰۸/۱۹

 

پروژه City Side:

این پروژه با مشارکت هلدینگ بین المللی مارشال در قلب شهر تفلیس با طراحی و معماری مدرن در حال اجرامیباشد. پروژه مذکور از سری پروژه های مارشال در زمینی به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع در حال اجرا بوده و شامل ۲ برج ۱۶ طبقه با پارکینگ و‌ ورودیهای مجزا میباشد. برج اول که عملیات عمرانی آن تا مرز۹۰٪ به پایان رسیده است در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ آماده تحویل بوده و فاز دوم عملیات اجرایی پروژه ماه فوریه سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد. طراحی مشاعات ساختمان ( ورودی ها – پارکینگ ها – راه پله ها و سیستم نور پردازی مجموعه ) همگام با معماری مدرن بوده و از بهترین مصالح ساختمانی در اجرای پروژه استفاده شده است.

اطلاعات پروژه :

متراژ آپارتمان های فاز اول : ۵۰، ۶۰، ۸۰، ۹۰، ۱۲۸ متر

استفاده از جدیدترین مدل آسانسور OTIS، نصب درب های ضد سرقت و پنجره های ایتالیایی

تحویل واحد های فاز اول به خریداران به صورت white frame خواهد بود، که در صورت تمایل خریدار این امکان‌وجود دارد که در سریعترین زمان ممکن و‌بر اساس سلیقه و‌نیاز خریدار طراحی داخلی آپارتمان ایشان انجام‌گرفته و‌با نازل ترین قیمت و‌بهترین کیفیت پروژه مورد نظر تحت نظارت کارشناسان هلدینگ مارشال انجام گیرد.

 

 

 

نام پروژه : Sun Side

محل اجرای پروژه : تفلیس، محله گِلدانی (Gldani)

مشخصات پروژه :

پروژه Sun Side از سری پروژه های مارشال در زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع بنا گردیده و در طبقه همکف واحد های تجاری و الباقی طبقات مسکونی میباشد.

پروژه مذکور با مشارکت هلدینگ مارشال طراحی و اجرا گردیده است.

فروش واحد های مسکونی در حالت های Black Frame و White Frame بوده و از بهترین مصالح ساختمانی در ساخت این پروژه استفاده گردیده.

متراژ واحد ها : ۴۵، ۵۶، ۶۵، ۷۲، ۹۰ متر مربع

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه مارشال در ارتباط باشید.

 

راه های تماس با ما :

آدرس : گرجستان، تفلیس، خیابان کستاوا، شماره ۱۹

تلفن : ۷۱ ۳۰ ۹۳ ۳۲۲ ۹۹۵+

همراه : ۵۳ ۳۳ ۳۳ ۵۹۱ ۹۹۵+

ایمیل: info@marshallgp.com

 

 

 

همچنین میتوانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید