انواع اقامت در گرجستان

۱۳۹۶/۰۸/۰۲

 

اقامت کارمندی در گرجستان

شرکت مارشال گروپ مفتخر است ضمن‌معرفی شرکتهای معتبر تجاری در گرجستان به هموطنان عزیز ایرانی، شرایطی را فراهم‌ سازد که بر اساس توانایی و تحصیلات شما قرارداد همکاری با این شرکتها جهت ارائه به سازمان مهاجرت گرجستان تنظیم کند و بر این اساس اقامت موقت کاری در کوتاهترین زمان ممکن را برای شما فراهم سازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر مشاورین شرکت مارشال گروپ بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز میباشند.

اقامت از طریق راه اندازی کسب و‌کار

بر اساس قوانین جاری کشور گرجستان تمامی اتباع خارجی که در خاک گرجستان بسر میبرند این اجازه را دارند جهت راه اندازی کسب و کار خویش اقدام به ثبت شرکت نموده و ضمن دریافت کد اقتصادی فعالیت تجاری خود را آغاز نمایند. با توجه به نوع فعالیت شرکتهای مختلف در گرجستان آی دی کارت یا همان کارت اقامت یکساله، سه ساله و یا پنج ساله برای صاحبان شرکتها از سوی دولت گرجستان صادر میگردد. جهت آگاهی بیشتر در مورد روند ثبت شرکت تجاری و قوانین و‌مقررات مربوطه با مشاورین ما در ارتباط باشید.

اقامت تحصیلی

افرادی که قصد تحصیل‌در گرجستان‌ را دارندبراساس قوانین جاری کشور میتوانند از مزایای اقامت تحصیلی استفاده کنند. کارت اقامت یا همان آی دی کارت بصورت یکساله بر اساس اسناد و‌مدارک شخص برای وی صادر میگردد و این پروسه اقامتی تا پایان زمان‌تحصیل قابل تمدید میباشد.
شرکت مارشال گروپ ضمن عقد قرارداد با چندین دانشگاه معتبر دولتی و خصوصی در گرجستان زمینه ای را برای علاقمندان به تحصیلات عالیه فراهم آورده است که ضمن ثبت نام اشخاص متقاضی در دانشگاه ، کلیه کارهای اداری و حقوقی مربوطه در اسرع وقت انجام‌پذیرد.