بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه باکو تل

۱۳۹۶/۰۹/۱۵

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه باکو تل

باکو – ایرنا – وزیر ارتباطات و فناوری جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه ازبیست و سومین نمایشگاه بین المللی « باکو تل» و غرفه شرکت های ایرانی در این نمایشگاه بازدید کرد.

محمد جواد آذری جهرمی که برای شرکت در دومین اجلاس وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان همکاری اقتصادی اکو در باکو به سر می برد ، امروز از نمایشگاه باکو تل که ۱۰ استارت آپ – کسب و کار نوپا در حوزه فناوری اطلاعات – موفق ایرانی در آن شرکت دارند ؛ بازدید کرد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ارتباطات و فن آوری اطلاعات ‘باکو تل – ۲۰۱۷ ‘ از روز گذشته آغاز شده به مدت چهار روز و با حضور ۱۹۲ شرکت از ۲۰ کشور در مرکز نمایشگاهی باکو ادامه دارد .

در این نمایشگاه علاو ه بر شرکت های ۱۰ کشور عضو اکو ، شرکت هایی از آمریکا ، کانادا ، روسیه ، امارات متحده عربی، چین ، فنلاند ، فرانسه ، سوئد ، هلند و چند کشور دیگر توانمندی های خود در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات را به نمایش گذاشتند .

همچنین پاویون های ملی ۱۰ کشوراز جمله ایران ، روسیه ، امارات متحده عربی ، ایتالیا ، فرانسه ، کانادا ، اسلوونی ، ترکیه ، گرجستان و گرواسی در این نمایشگاه بین المللی دایر است و در این پاویون های ملی پروژه های نوآوری و نیز محصولات و خدمات در حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات عرضه شده است .

الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان در دومین روز این نمایشگاه همراه با اعضای خانواده در مرکز نمایشگاهی باکو حضور داشته و از غرفه های شرکتهای مختلف بازدید کرد .

همچنین وزیران ارتباطات و فن آوری اطلاعات ایران و ترکیه که برای حضور در دومین اجلاس وزیران ارتباطات و فن آوری اطلاعات سازمان همکاری اقتصادی به باکو سفر کردند و نیز وزیر ارتباطات روسیه از این نمایگاه بازدید کردند