پروژه های متفرقه

 

گروه مارشال نماینده رسمی گروه آلیانس می باشد

نام پروژه : آلیانس های لاین

زمان اتمام پروژه : سپتامبر ۲۰۱۹

قیمت : ۱۱۰۰ دلار (مترمربع)

ALLIANCE HIGHLINE یک تحول عظیم در مرکز شهر

در آینده همه چیز حول محور نوآوری خواهد بود، و “گروه آلیانس” نوآوری به معنای واقعی کلمه را به ساکنان “Alliance Highline” ارائه می دهد، پروژه ای که در خیابان چاوچآودازه در ناحیه واکه شهر تفلیس گرجستان واقع شده است. این مجموعه فوق العاده، با مقیاس بی نظیر و معماری منحصر به فرد خود، چشم ها را به سوی خود جلب می کند. ۳ برج شامل یک ساختمان مسکونی ۴۰ طبقه و دو برج ۳۴ و ۲۶ طبقه است که هتل و آپارتمان Wyndham Garden در آن قرار دارد. نام تجاری “Wyndam Hotel”، از بزرگترین هتل ها و استراحتگاه های زنجیره ای جهان است که ۷،۸۰۰ هتل در ۶۷ کشور را اداره می کند، این موضوع محله واکه را به یک مرکز توریستی تبدیل خواهد کرد. این نوع توسعه لوکس در بخش مهمان نوازی ارزش زیادی برای شهر دارد که در فهرست «Destinations on the Rise»  ، بزرگترین وب سایت مسافرتی جهان TripAdvisor، قرار دارد.

یکی دیگر از دلایلی که “Alliance Highline” یک پروژه جذاب به شمار میرود این است که موقعیت زیست محیطی آن سالم است. ساکنان “Alliance Highline” قادر خواهند بود که ازهوای تمیز جنگل های Tskneti  استفاده کرده و از مزایای زندگی در یک منطقه به نام “رگ های تفلیس” و گذراندن وقت در بالکن های تراسشان لذت ببرند. Alliance Highile  با استفاده از مواد با کیفیت و سازگار با محیط زیست ساخته می شود، و این باعث می شود که همه چیز در یک زمان جذاب و همراه با صرفه جویی در انرژی باشد.

در دو طبقه بالا پنت هاوس و آپارتمان های مسکونی در طبقه پایین تر قرار دارند.

“Alliance Group” تمام امکانات مورد نیاز برای یک زندگی با کیفیت را در یکجا ترکیب کرده است: یک پارک ماشین زیرزمینی چهار طبقه، استخر شنا و جکوزی، سالن بدن سازی ، و همچنین خدمات دربانی.

هر دو بخش زیربنایی و عملکردی در پروژه شامل امکانات مدرن مانند منابع جایگزین انرژی، اتاق فنی در هر طبقه، استفاده از کارت به جای کلید برای دسترسی به اتاق، امتیازاتی است که ساکنین را قادر می سازد تا به مزایای منحصر به فردی دسترسی پیدا کنند.

تهویه مطبوع و سیستم های گرمایش مرکزی در هر سه برج وجود دارد.

قیمت های مقرون به صرفه و شرایط خرید انعطاف پذیر، حتی برای خریداران محلی و بین المللی نیز جذاب هستند. املاک مسکونی در Alliance Highline از ۱۳۰۰ دلار در هر متر مربع شروع می شود، در حالی که آپارتمان Wyndham از ۱۱۰۰ دلار در هر متر مربع شروع می شود. در هر دو مورد، پرداخت اولیه ۳۰٪ اولین گام است که باید قبل از ثبت سند انجام پذیرد. هزینه های باقیمانده را نیز می توان به تدریج با استفاده از وام بدون بهره پرداخت کرد. ساکنان احتمالی همچنین می توانند از خدمات بانک های ذینفع نیز استفاده کنند و در یک روز بدون تایید درآمد، وام های رهنی را دریافت کنند. به همین ترتیب، می توانید یک آپارتمان را با پرداخت یک مبلغ مناسب و یک تخفیف خریداری کنید. در کل، بیش از ۷۵ میلیون دلار در پروژه “Alliance highline” سرمایه گذاری شده است که در سال ۲۰۱۹ تکمیل خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گروه مارشال نماینده رسمی شرکت توسعه دوموس می باشد

نام پروژه : دوموس پارک واکه

زمان اتمام پروژه : نوامبر ۲۰۱۸

قیمت : ۱۹۰۰ -۲۳۰۰ دلار (مترمربع)

“Domus Vake Park” – یک چشم انداز جدید در بازار املاک و مستغلات است.

پروژه ای نوآورانه از شرکت توسعه Domus واقع در قلب تفلیس با معماری منحصر بفرد و سازگار با محیط زیست.

در راستای مقابله با مشکلات زیست محیطی فعلی، شرکت “Domus” تصمیم دارد تا به کمک فضای سبز شهر تفلیس بیاید و طرح نوآورانه “معماری سبز” را ارائه دهد . این طرح به معنی ادغام طبیعت و معماری است و زندگی در کنار طبیعت را برای صاحبان خانه در آینده فراهم می آورد

آپارتمان های با کیفیت عالی؛ لابی ورودی با حیاط خلوت ؛ حیاط سرپوشیده با سیستم های گرمایش و سرمایش؛ درب و پنجره های آلومینیومی دارای سیستم کشویی از شرکت بلژیکی  Reynaers؛ شیشه های ضد اشعه تابشی از شرکت Saint-Gobain فرانسه؛ نمای فلزی شرکت آلمانی  Moradelli؛ کرکره های متحرک از شرکت بلژیکی  Renson؛ سیستم خانه هوشمند؛ آسانسور از شرکت آمریکایی Otis؛

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گروه مارشال نماینده رسمی شرکت توسعه دوموس می باشد

نام پروژه : چاوچاوادزه

زمان اتمام پروژه : سپتامبر ۲۰۱۸

قیمت : ۸۲۰ -۱۱۰۰ دلار (مترمربع)

Chavchavadze  با معماری مدرن و متفاوت در نمای فلزی، توسط شرکت آلمانی Moradell ایجاد شده است. این ساختمان یک پروژه ۱۹ طبقه با ورودی مجزا بهمراه سالن پذیرش است که فقط ۴۰ آپارتمان دارد، آپارتمان ها با استفاده از سنگ مرمر یونانی Volakas ، آسانسور شرکت فنلاندی KONE ، درب آلومینیومی بلژیکی Reynaers و دربهای کشویی شرکت رنسون بلژیکی طراحی و اجرا شده است. پروژه چاوچاوادزه به راحتی از منطقه  Vakeو Saburtalo قابل دسترسی است وهمچنین فضای پارکینگ زیرزمینی برای صاحبان آینده آپارتمان ها تعیین شده است.

پروژه Domus Chavchavadze  با چشم انداز پارک واکه، محیطی راحت و زیبا برای زندگی شما به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گروه مارشال نماینده رسمی شرکت توسعه دوموس می باشد

نام پروژه : باگبی

زمان اتمام پروژه : سپتامبر ۲۰۱۸

قیمت : ۸۲۰ -۱۱۰۰ دلار (مترمربع)

پروژه جدید باگبی با زیرساخت های توسعه یافته و سازگار با محیط زیست واقع در بزرگراه Tskneti  در محیطی سبز با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع همراه با فضای تفریحی برای کودکان و والدین و همچنین زمین بازی برای بسکتبال و فوتبال قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

نام پروژه : منطقه کواریاتی

زمان اتمام پروژه : مارس ۲۰۱۹

قیمت : ۱۵۶۰ -۱۸۰۰ دلار (مترمربع)